KONST / Litografier / Litografi 14676342
nr 1467 6342
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 63/200, "Afrika". Bildmått: 29x29, yttermått inklusive ram: 50x48 cm
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:32:24
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell